ОДНА ИЗ НОВЕЙШИХ КОМПАНИЙ ПО ОБРАБОТКЕ КАМНЯ В ЛАТВИИ

Zināšanas

Senākajās akmens apstrādes tradīcijās balstītas zināšanas, kas rūpīgi izkoptas un attīstītas vairāk kā 20 gadu darbības laikā.

Pieredze

Pilns akmens apstrādes cikls, izmantojot modernākās akmens apstrādes iekārtas. Uzņēmums pārstrādā 400 tonnu granīta bloku gadā.

Kvalitāte

Izturīgākie un ilgtspējīgākie granīta un citi akmens veidi, kas iegūti no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem.

Vairāk kā 20 gadu darbības laikā esam izveidojuši pārliecinošu granīta un citu dabīgo akmens atlasi, kurā atradīsiet  kvalitatīvākos materiālos no Skandināvijas, Krievijas un Latvijas dabas resursiem. Bagātīgie Ziemeļeiropas un Krievijas akmens resursi nodrošina uzticamu kvalitāti un ilgtermiņa pieejamību. Granīts, kas ir iecienītākais no visiem akmens veidiem, ir ilgtspējīgs materiāls ar augsta blīvuma koeficientu, izturīgs pret triecienu, spiedienu un deformāciju, kā arī tam piemīt teicamas mitruma absorbēšanas īpašības, tāpēc  granīts vienlīdz efektīvi pielietojams gan iekštelpās – dažādiem interjera risinājumiem, tostarp, galda virsmām, sienu, grīdu un kamīnu apdarei, gan ārtelpām – ēku fasāžu apdarei, dārza segumam, bruģim, kā arī vides objektiem un monumentālajā arhitektūrā – skulptūrās, pieminekļos u.c. «Valpor» pārstrādā vidēji 400 tonnu granītu bloku gadā.

Valpor darbnīcas, kas atrodas Gulbenē, Alūksnē, Smiltenē un Valmierā aprīkotas ar augstvērtīgākajām granīta un citu akmens veidu apstrādes iekārtām, kas ļauj vienuviet realizēt pilnu akmens apstrādes ciklu dažāda mēroga un apjoma projektiem. Ražošanas attīstībā pēdējo astoņu gadu laikā investēti vairāk kā 220 000 eiro un iegādātas inovatīvas iekārtas, tostarp: Vācijā izgatavots “FICKERT” bloka zāģis, “PROMASZ” akmens pulēšanas iekārta no Polijas, griešanas iekārta ar profilēšanu “XZQQ” no Ķīnas, “ARNTZ” tērauda ripa ripzāģim ar dimanta segmentiem no Vācijas, kā arī “Comandulli Speedy” sistēma “D8” no Itālijas.

Mūsu 20 gadu pieredze neizceļas uz mūžības fona, ko simbolizē “Valpor” ražotie kapakmeņi, taču tā ir ļāvusi kļūt par līderi granīta un citu akmens izstrādājumu ražošanā Latvijā. Garantējam drošu produkta piegādi un uzstādīšanu.

Mūsu 20 gadu pieredze neizceļas uz mūžības fona, ko simbolizē “Valpor” ražotie kapakmeņi, taču tā ir ļāvusi kļūt par līderi granīta un citu akmens izstrādājumu ražošanā Latvijā. Garantējam drošu produkta piegādi un uzstādīšanu.

Sadarbības partneri

 

This post is also available in: LV